تعمیر و نگهداری موتورخانه

تعمیر و نگهداری موتورخانه و شوفاژ

تعمیرات تاسیسات فنی ساختمانی در ایران هنوز در مرحله پیش از بلوغ خود متوقف شده است. هنوز وقتی فرد و یا حتی شرکت تاسیساتی برای  تعمیرات و یا نگهداری تاسیسات فنی ساختمانها فراخوانده  می شوند ، هیچگاه کارفرما از  قطعات و نحوه  کارکرد و بهای پرداختی خود اطمینان نمی یابد.

موارد ناراحت کننده تر مواقعی است که به افراد مستقل تاسیساتی مراجعه می شود و عموما از ابتدا تا انتهای کار علاوه بر  تغییر قیمتهای توافق شده ، نسبت به زمان و  قطعات اصلی تعهد کمتری مشاهده می گردد. در حوزه  نگهداری وضع از این هم بدتر می باشد. شرکتهای و افرادی که قرار داد نگهداری منعقد کرده اند  بعضا برای افزایش سود دهی خود تا پایان قرار داد خود عموما  سعی در  پایان رسیدن موعد قرار داد به هر نحوی می نمایند و نظارت دقیق و موثری بر افراد مقیم  نمی شود.  زمانهای  تلف شده این افراد می تواند صرف  بهبود کارایی سامانه و افزایش طول عمر آن گردد. شرکت گسترش حرارت مطبوع نور با سابقه طولانی در عرصه تجهیزات حرارت مرکزی یک رویکرد نوین در این عرصه فعالیت می نماید تا علاوه بر نگهداری موثر تجهیزات به کاهش مصرف سوخت و انرژی ساختمان نیز کمک نموده و بالاتزین استاندارد های روز دنیا را در نگهداری تجهیزات حرارتی رعایت نماید.

موتورخانه و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی مانند هر وسیله مکانیکی یا برقی دیگر نیازمند نگهداری و تعمیرات مناسب می باشند تا:

اول اینکه همواره قابل استفاده و بهره برداری  در شرایط مطلوب باشند.
دوم،  در شرایط ایمن و مطمئن کار کنند.
سوم،  در حداکثر راندمان خود کار کرده و و در نتیجه  مصرف انرژی آنها بهینه باشد.
و مهمتر از همه  طول عمر مناسبی داشته و سریع فرسوده نشده و هزینه های اضافی سالانه تحمیل ننمایند.
شرکت گسترش حرارت مطبوع نور با نگهداری و تعمیرات بهینه  از تاسیسات حرارتی شما، خدمات مطلوبی را در جهت فعالیت بهینه تاسیسات به شما ارائه می دهد تا از تامین شرایط ذکر شده بالا همواره مطمئن باشید.
جهت تعمير، سرويس، راه اندازي و نگهداري موتورخانه و تاسیسات ساختمان و مجموعه خود با ما تماس بگیرید.

در نظر داشته باشید شما می توانید موتورخانه خود را با ۵۰ % تخفیف در صورت عقد قرارداد نگهداری هوشمند نمایید و علاوه بر کاهش مصرف انرژی از خدماتی فراتر از انتظار و بسیار مدرن بهره مند شوید.